חן בוארון – משרד עורכי דין מתמחה בתחום המקרקעין ומטפל בקשת רחבה של עסקאות נדל"ן לרבות ליווי של פרויקטים גדולים ומורכבים. לצד זאת, מעניק המשרד שירותים משפטיים בשלושה תחומים נוספים: צוואות וירושות, עריכת חוזים והסכמים וייפוי כח מתמשך.

 

משרדה של עורכת הדין חן בוארון מעניק לכל לקוח מעטפת מקצועית מלאה, בהתאמה אישית לצרכיו המשפטיים והעסקיים ומקפיד על מתן יחסי אישי ואדיב. המשרד חרט על דגלו להעניק שירות מסור ונאמן ללקוחותיו, תוך הקפדה על סטנדרט מקצועי גבוה ללא פשרות.

 

להלן פירוט תחומי ההתמחות של המשרד:

 

מקרקעין ונדל"ן: חוד החנית של המשרד הנו תחום המקרקעין, במסגרתו מייצג המשרד יזמים וקבלנים, לצד לקוחות פרטיים במגוון רחב של עסקאות, לרבות:

  • מכירה ורכישה של נכסים: רכישת דירה מקבלן/רכישת דירה יד שנייה;
  • עסקאות קומבינציה: ליווי משפטי צמוד בעסקה מורכבת זו מא' ועד ת';
  • התחדשות עירונית: ייצוג יזמים ובעלי דירות בפרויקטים של תמ"א 38/1, תמ"א 38/2, ופינוי בינוי;
  • השכרת דירה: עריכת הסכמי שכירות דירה וטיפול בתביעות לפינוי מושכר.

 

צוואות וירושות: חן בוארון – משרד עורכי דין מתמחה בתחום הצוואות והירושות ובמסגרת זו, מעניק את השירותים הבאים: עריכת צוואות, הגשת בקשות למתן צו קיום צוואה וצו ירושה ומייצג בהליכי התנגדות לצוואה.

 

חוזים והסכמים: שירות משפטי נוסף שמעניק המשרד ללקוחותיו, הוא עריכת חוזים והסכמים מקצועיים במגוון ענפי המשפט. כל חוזה נבנה בהתאמה אישית ומדויקת ללקוח. ביניהם: חוזי מכר, הסכמי קומבינציה וחוזים נוספים בתחום המקרקעין, הסכמי עבודה, הסכמי ממון, ועוד.

 

ייפוי כח מתמשך: עורכת הדין חן בוארון היא בין עורכי הדין המוסמכים לעריכת ייפוי כח מתמשך. המשרד מעניק ללקוח ייעוץ משפטי מלא בסוגיה זו ודואג לניסוחו של המסמך על פי הוראות החוק ובהתאם להנחיות הלקוח והעדפותיו.

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ