למה חשוב שעורך דין מקרקעין ילווה את עסקת המקרקעין שלכם?

לאחר שחיפשת מספר לא קטן של דירות, מצאתם בשעה טובה ומוצלחת את דירת החלומות שלכם.

כידוע, עסקה במקרקעין היא עסקה במיליוני שקלים, ולכן כל טעות קטנה שנובעת מחוסר ידע או חוסר ניסיון, יכולה לעלות לכם הרבה מאוד כסף.

אז למה לכם להסתכן???

אני מזמינה אתכם באופן אישי לפנות למשרד שלי- חן בוארון- משרד עורכי דין, משרדי מתמחה בתחום המקרקעין, ואנו נלווה את העסקה שלכם במיומנות ומקצועיות לאורך כך הדרך, נעניק לכל אחד ואחת מכם יחס אישי ולא פחות חשוב נעניק את הבטחון ושקט נפשי שאתם כל-כך צריכים.

 

השירות שמשרדנו מעניק מתחלק לכמה שלבים:

בשלב הראשון, חשוב לערוך ארבעה סוגים של בדיקות מקדמיות: בדיקה משפטית-קניינית, בדיקה תכנונית, בדיקה פיזית של הנכס ובדיקת המיסוי.

 

 

מאוד חשוב לערוך בדיקות מקדמיות יסודיות ומעמיקות ואסור לזלזל או להקל ראש בהם !

מאוד חשוב לערוך בדיקות מקדמיות, כדי שלא נגלה מאוחר מידי כל מיני "הפתעות", לדוגמא: שאין אפשרות לרשום את הזכויות שלכם בנכס/ שלא תוכלו לקבל עליו משכנתא/שהמוכר הוא לא הבעלים/ שהמוכר מכר את אותה הדירה גם לקונים נוספים, וכמובן, שלא תרצו לגלות שיש על הנכס עיקולים, צווי הריסה, חריגות בניה או שלא חישבתם נכון את המיסים, ואולי לא ידעתם שאתם זכאים לפטור ממס.

אחרי שערכנו את כל הבדיקות ווידאנו שהעסקה היא אכן בטוחה וכדאית עבורכם, אנו נגבש את העסקה ואת התנאים שלה, ונסכם הכל תחת הסכם שיחתם בין הצדדים. חשוב מאוד שההסכם יגן על האינטרסים שלכם, יתחשב בצרכים ובאילוצים שלכם, יפחית ככל האפשר את הסיכונים הקיימים בעסקה, ויסדיר מה יקרה במצבים לא צפויים כמו איחור במסירה, איחור בתשלום, או הפרת ההסכם. והכי חשוב לפי דעתנו, ההסכם יבטיח את רישום הזכויות שלכם בנכס בסוף התהליך.

לאחר חתימת ההסכם, אנחנו נדווח עבורכם את העסקה למיסוי מקרקעין (כנדרש בחוק), ונלווה את העסקה לאורך כל הדרך, במיומנות ומקצועיות רבה, עד לסיומה המוצלח.

 

  • המידע המוצג במאמר הינו מידע כללי בלבד, ואינו מהווה כיעוץ ו/או חוות דעת משפטית ו/או תחליף לייעוץ משפטי.
  • אין להעתיק ו/או להפיץ מאמר זה במלואו או בחלקו.

 

אל תתלבטו, צרו איתנו קשר ונצא יחד לעסקה בטוחה ומוצלחת.

סופר מקצועית, תותחית וסבלנית..
מתלבטים? אין על מה!

נ. סלע , רמת גן

אם לא חן הייתי עושה את טעות חיי בקשר להשכרת דירה.
יחס מעולה, אמינה ומקצועית.
ממליץ בחום

ב. גניונסקי, באר שבע

ללא ספק עו"ד מוכשרת ומקצועית! מעבר לזה, בן אדם מדהים ואמין. ממליצה בחום

נ. פרץ , באר יעקב

שירות מדהים,הרבה יחס 24/7
אין ספק שהשירות שחוויתי הוא דרך חיים אצלך
תודה!

א. עוזרי, גדרה
למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ