צרו קשר
ּ

עורכת הדין חן בוארון מתמחה בתחום המקרקעין ומייצגת יזמים, קבלנים ולקוחות פרטיים במגוון רחב של עסקאות.

כמו כן, מעניק המשרד שירותים משפטיים בתחום הצוואות והירושות, הסכמים אזרחיים ומסחריים וכן שירות ייחודי של ייפוי כח מתמשך.

 

עו"ד חן בוארון

 

מייסדת המשרד, עורכת הדין חן בוארון, היא בעלת תואר ראשון LLB במשפטים, אשר כבר מימיה כסטודנטית למשפטים, החלה לעבוד במשרדי עורכי דין בתחום המקרקעין. שם מצאה את החיבור הראשוני לתחום, אשר הלך והתפתח בתקופת ההתמחות עם סיום לימודיה ובמהלך שנותיה כעורכת דין פעילה. עורכת הדין חן בוארון צברה ניסיון מקצועי רב בתחום ומלווה היא מספר רב של עסקאות ופרויקטים גדולים ומורכבים בענף המקרקעין בכלל ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט: עסקאות קומבינציה, רכישת דירה יד שנייה/רכישה מקבלן, תמ"א 38, פינוי בינוי ועוד.

 

לצד התמחותה בתחום המקרקעין והנדל"ן, רכשה עורכת הדין חן בוארון גם ידע ובקיאות משפטית רחבה בענפים שונים במשפט האזרחי, בראשם צוואות וירושות. המשרד גם עומד לרשות לקוחותיו בעריכת הסכמים שונים: חוזי נדל"ן שונים, הסכמי עבודה, הסכמי ממון ועוד.

כמו כן, עורכת הדין חן בוארון מוסכמת לעריכת ייפוי כח מתמשך, ומשרדה הוא בין המשרדים הבודדים המספקים את השירות של "יפוי כח מתמשך".

 

חן בוארון- משרד עורכי דין מעניק ללקוחותיו ייעוץ וייצוג משפטי מקצועי ומסור, בהתאמה אישית לצרכיהם, תוך הקפדה על שקיפות מלאה ומתן תשומת הלב הנדרשת לכל תיק המגיע לטיפולו.

עורכת הדין חן בוארון מחויבת לאיכות השירות הגבוהה ביותר, לזמינות מירבית ויסודיות ותשמח לעמוד לשירותכם.

 

 

 

 

 

 

ּ
למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ